BAZI DIGITURK KANALLARINI İZLEYEMİYORUM NE YAPMALIYIM.


1. Öncelikle izlemek istediğiniz kanalın üyeliğinizde olduğundan emin olduktan sonra , Menü + Kurulum +Kolay Kurulum” yaparak sorununuz düzelecektir.

2. Eğer Kurulumdan sonra eksik kanal sorununuz devam ediyorsa Decoderinizi elektrikten çekiniz ve bir kaç saniye bekledikten sonra  tekrar elektriğe takıp yukarıdaki adımları tekrar deneyiniz.

3. Bulunduğunuz bölgede olumsuz hava koşulları var ise , hava koşulları düzelene kadar bir süre beklemenizi ve hava koşulları normale döndükten sonra aynı adımları tekrar deneyiniz.

4. Eksik olduğunu düşündüğünüz kanalın DIGITURK' Kanal sırlamasında olduğundan emin olmak için Digiturk KANAL LİSTESİ Linkine tıklayın.

Yukarıdaki tüm adımları denedikten sonra sorununuz eğer düzelmediyse, Sorun Decoder, Çanak anten yada kablo arızası olduğu anlamına gelir bu durumda Teknik servizimizle irtibata geçiniz.


Arıza kaydı oluşturmak için 0224 249 30 30 numaralı telefonlarımızdan 7/24 arayabilirsiniz yada altta bulunan online başvuru linkine tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.ONLINE BAŞVURU

TEKNİK SERVİS


Firma Telefon
Firma Logo
bEIN Sport Logo
ANA SAYFA            KAMPANYALAR            beIN SPORT            PAKETLER             ARIZA BAŞVURU            SERVİS NOKTALARI            İLETİŞİM
ANA SAYFA    |    KAMPANYALAR   |    KANALLAR    |    TEKNİK SERVİS    |    PAKETLER    |    FATURA  ÖDEME     |    İLETİŞİM
Copyright © Yaman Teknoloji 2013. All Rights Reserved Bursa Digiturk Başvuru Merkezi 0224 249 30 30