DIGITURK'TE TARAFIMA KESİLEN İLK FATURA HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRMİYİM.


Digiturk sistemimizde ilk faturalama ve takip eden aylar faturalama süreci ön ödemeli sistemle çalışmaktadır. Yani her ayın 3'ünde kesilen faturanız bir sonraki ay alacağınız hizmetle birlikte gelmekte ve  Bu durumdan dolayı ilk faturanıza, fatura kesim tarihine kadar aldığınız hizmetin ve sonraki ay boyunca alacağınız hizmetin bedeli birlikte yansımaktadır.
Bu durumu bir örnekle açıklamak gerekirse.

9 Ağustos  3 Eylül                25,00 TL            15 Gün paket bedeli


3 Eylül  3 Ekim                      50,00 TL            30 Gün bedeli


TOPLAM  TUTAR                 75,00 TL          


19 Ağustos tarihinde 50 TL tutarında bir paketle Digiturk'te abonelik başlattınız. İlk faturanız 3 Eylül tarihinde düzenlenir ve üye olduğunuz aydaki faturalanmamış dönem ile bir sonraki ayın 3’üne kadar olan dönemi birlikte kapsar.

Tablodan da görüldüğü üzere, paketinizin içerik ve fiyatında bir değişiklik olmadığı takdirde, ikinci faturanız 50 TL’ye düşer ve sonraki aylarda aynı tutarda devam eder.


Daha fazla bilgi almak için 0224 249 30 30 Nuaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Firma Telefon
Firma Logo
bEIN Sport Logo
ANA SAYFA            KAMPANYALAR            beIN SPORT            PAKETLER             ARIZA BAŞVURU            SERVİS NOKTALARI            İLETİŞİM
ANA SAYFA    |    KAMPANYALAR   |    KANALLAR    |    TEKNİK SERVİS    |    PAKETLER    |    FATURA  ÖDEME     |    İLETİŞİM
Copyright © Yaman Teknoloji 2013. All Rights Reserved Bursa Digiturk Başvuru Merkezi 0224 249 30 30